Kendi E-ticaret Sitenizi Açın

Türkiye’de ilk ve tek ücretsiz e-ticaret hizmetini sağlayarak bir ilke imza atan MaxiDurak, online ticarete yeni bir boyut kazandırıyor.

1 Eylül 2007 tarihinde yayın hayatına başlayan MaxiDurak, kişilerin ve kurumların sadece 1 dakika içinde kendi elektronik dükkânlarını açmalarını ve çevrimiçi satış yapmalarını sağlıyor. www.maxidurak.com adresine girilerek yapılacak ücretsiz üyelik kaydı sonunda, üyeler aynı dakika içerisinde kendi elektronik dükkânlarını açmış oluyorlar. Üyeler isterlerse kendi seçecekleri “.maxidurak.com” uzantılı (isim.maxidurak.com) bir adres altında ya da sahibi oldukları (www.isim.com) bir adres varsa sistem üzerinden kolayca ücretsiz e-ticaret yapabiliyorlar. Aynı zamanda istedikleri bir web adresini MaxiDurak aracılığı ile satın alarak bu adres ile e-ticaret yapabiliyorlar.

Kayıt işleminden sonra kullanıcılar açmış oldukları siteyi kendi firma logolarını yükleyerek anında kullanmaya başlayabiliyorlar. Kayıt işlemiyle birlikte yeni elektronik dükkânların açılım süresi sadece 1 dakikayı buluyor. Bundan sonra size düşen sitenizin vitrinine ürünlerinizi yerleştirmek. İsterseniz sitenizin görünümünü size verilen seçeneklerden değiştirebiliyorsunuz.

SSL (Güvenli Ticaret) ve VPOS (Sanal POS) seçenekleriyle üyeler, kredi kartı işlemlerini sitelerinden online olarak basit bir şekilde yapabilecekler. Güvenliğin her zaman ön planda olduğu MaxiDurak’ ta, yetkililer kredi kartı bilgisi gibi kritik herhangi bir bilginin sistemlerinde tutulmayacağını ve güvenlik konusunda en üst düzey çalışmalar yaptıklarını belirtiyorlar.

MaxiDurak’ ta ihtiyaçlarınıza uygun paketler de mevcut. Bu paketlerde size birçok kolaylık sağlayacak ek hizmetler bulunmakta. Örneğin e-posta uyarı servisi ile bir sipariş aldığınızda sipariş talebini ve özetini gösteren bir mail sizin e-mail adresinize gönderiliyor. Çoklu Dil Desteği ile sitenizi hem Türkçe hem de İngilizce görüntülemeniz mümkün. Bunun gibi döviz kuru kontrolü hizmetinden özel tema tercihleri hizmetine kadar değişen birçok hizmet “Özel” , “Profesyonel” , “Süper” ve “VIP” olmak üzere dört ayrı pakette gruplandırılmış.

Her geçen gün büyüyen İnternet ticaret hacminden bir pay almak isteyen herkesin kullanımına açık olan MaxiDurak, birey ve kurumlar tarafından kolayca ve basit bir kullanımla hayata geçirilip işletilebiliyor. İstenirse satış yapmak için istenirse sadece elektronik bir katalog oluşturmak için kullanılabilecek MaxiDurak, İnternet dünyasına adım atmak isteyenler için ideal bir durak.